НАВІЩО ПОТРІБЕН ВЕДУЧИЙ НА ВЕСІЛЛЯ?

ведущий Алексей Скрименко

НАВІЩО ПОТРІБЕН ВЕДУЧИЙ НА ВЕСІЛЛЯ?

Вибір ведучого на весілля може виявитися не простим завданням. Вибираючи ведучого, слід враховувати багато факторів, наприклад їх особистість, навички та доступність, але насамперед слід задати запитання навіщо потрібен ведучий на весілля?

навіщо потрібен ведучий на весілля

Безперечно, європейська варіант проведення весілля сьогодні у моді, а ведучий у Києві — це однозначно приємний, освічений та тактичний фахівець, його приємно слухати та на нього приємно дивитися. Весільний ведучий працює в парі з DJ, що закриває питання музичного супроводу свята. Сценарієм не рідко займається сам ведучий чи весільне агентство.

Роль весільного ведучого дуже важлива, адже він допомагає гостям зорієнтуватися на локації та знайомить з планом всього свята, яке вони напевно будуть згадувати все життя. При виборі весільного ведучого слід враховувати кілька чинників: вік; досвід; його стиль; ваш бюджет і т.д. Сподіваюсь це БЛОГ і поради допоможуть вам обрати весільного ведучого, який буде допомогати вам і вразить гостей своїм гумором та харизмою.

Ведучий на весілля має бути профессіоналом у багатьох галузях. Це і про ерудицію і психологію, це звичайно і про котроль ситуації та часу. Скажім так, профессіонал відчується одразу. І починайте свій вибір із зустрічі з потенційним кандидатом.

Коли мова піде про розваги на вашому весіллі, ідеальний варіант, коли весільний ведучий не буде пропонувати 1000 конкурсів і мішок з реквізитом. Сучасне весілля вже давно не про це. Цінність кожної хвилини зараз виросла в рази і втрачати її на дискомфорт гостей і банальсто точно не найкраща ідея. Залежно від кількості гостей на вашому святі, варто продумати динаміку свята.

Деталі сценарного плана повинні включати:
– час на збори гостей;
– виізду церемонію;
– вітання;
– час на спілкування і фотографії;
– узгоджені блок для страв;
– і можливі привітання (та їх формат).

Зробити свято цікавим і насиченим, це і є однією з головних задача весільного ведучого. Звичайно відчуття міри, не повинно полишати тієї людини, які ви довірите своє свято. Пам’ятайте, свято прекрасне не кількістю конкурсів, а моментами які на ньому були створені.

Публикации