Тамада та ведучий на весілля Київ ціни 2023

ведучий на весілля Олексій Скрименко

ТОП 3 Питання до ведучого в сезоні 2023

Питання 1. Яка ціна в Києві на послуги тамади і ведучого у 2023 році?!
Середня ціна вартості ведучого в Києві 30 тис. грн. З огляду на ряд факторів вона може бути меншою або більшою. Основні фактори які впливають на вартість:
– дата святкування (у вихідні дні попит зростає і вартість збільшується);
– країна, місто (кількість зайнятих днів на дорогу);
– мова (англомовний ведучий, ведучий що говорить турецькою, французькою, німецькою, іспанською та іншими мовами, буде коштувати дорожче);
– сезонність (літній період вартість може бути дорожча ніж в кінці січня);
– та ряду інших факторів.

Питання 2. Як обрати тамаду чи ведучого на своє весілля в Києві?!
Ведучий в Києві у мирний час досить популярний запит, серед тих хто готується до свого свята. Обравши дату, локацію час переходити то вибору тієї людини, яка буде ведучим вашого свята.
З чого починати пошук:
1. Власний досвід. Можливо ви, або друзі яким ви довіряєте, були на весіллі і вподобали ведучого, який задовольняє ваші потреби.
2. Пошук в інтернеті. Не топ рекомендація, оскільки кандидатів, як автомобілів на паркінгу біля ТРЦ. Передивитися всіх просто неможливо. Більше 3-5 кандидатів, навіть радити не буду. Цього повинно точно вистачити.
3. У Вас є організатор, і Ви йому 100% довіряєте! Цей варіант прям найкращий.

Основний орієнтир звичайно це ваше особисте враження. Коли, ви розумієте один одного і смієтесь з одних і тих самих жартів, цікавитеся схожими речами це гарний сигнал до початку співпраці.Поділіться бажаним форматом вашого свята. Залежно від цього, буде прийнято рішення, робити його більш ліричним, або драйвовим. Приходячи до будівельника, від не відгадує який будинок для нас будувати, а чекає на план забудови. Так і для заходу, важливий сценарний план. Не всі ведучі займаються його написанням. Не рідко це роблять автори, або агенція.

Питання 3. Як і за скільки бронювати дату?!
Відповідь залежить від формату і кількості гостей. Якщо у Вас планується велике весілля у вихідний день, то у період високого сезону, кількість вільних локацій буде меньшою. І зволікати в цьому випадку не раджу. На заході України бронювання дат не рідко відбуваєтья за 1 -2 роки до самої події. Київ більш спонтанний у цьому питанні, і період від 3-6 місяців достатньо популярний відрізок часу. Але знов ж таки, якшо ви хочете певну локацію і команду на своєму святі, краще не зволікати.

Приємної підготовки, та найкращого свята у 2023 році. З вірою у нашу перемогу, ведучий Олексій Скрименко

Публикации