АНГЛОМОВНИЙ ВЕДУЧИЙ НА ВЕСІЛЛЯ — ОЛЕКСІЙ СКРИМЕНКО – ДЕТАЛІ

англоговорящий ведущий киев Скрименко

Привіт, мене називають Олексій Скрименко і я ведучий, точніше, англомовний ведучий на весілля. Говорити, жартувати, дихати і думати англійською — це те, що я називаю вільно проводити свята тією чи іншою мовою. Сьогодні вже нікого не здивуєш запитом на міжнародне весілля, де потрібен саме ведучий весілля англійською. Так вийшло, що саме ця мова та напрямок був обраний мною понад 10 років тому.

ЯК ДОПОМОЖЕ АНГЛОМОВНИЙ ВЕДУЧИЙ НА ВЕСІЛЛЯ?

Приблизно з цього запиту досить часто починається моє знайомство з молодятами. Саме з цієї причини свято проходить двома і більше мовами. Однак тут є поправка, яка відрізняє роботу англомовного ведучого на весіллі від роботи перекладача. Перекладач за своїми професійними навичками дає переклад без емоційного забарвлення і душевних складових, що не дуже органічно для весілля (і більш зрозуміло для конференцій). Ведучий навпаки «пише словом».

Одна з причин, чому була додана ще одна мова в моїй роботі (нею стала німецька), це виключення сухого перекладу, від якого у гостя просто вимикається увага. І погодьтеся, вже не важливо, що там говорить ведучий… «Давай просто вип’ємо».

ЦЕРЕМОНІЯ НА ВЕСІЛЛІ АНГЛОМОВНИЙ ВЕДУЧИЙ ЯК ЗНАЙТИ?

Свято та підготовка до нього зазвичай починається мінімум за 3 місяці. Однозначно, потрібно тільки найкраще і краще, щоб це «найкраще» було у рамках (+/- 20%) бюджету. Затишний ресторан, стильний декор і професійний ведучий весілля англійською, це і буде запорука того, що все пройде як по нотах, а свято викликатиме тільки приємні спогади.
Як вибрати свого весільного ведучого на міжнародне весілля? Де шукати і який він найкращий ведучий зі знанням англійської? Як бути, якщо гості зовсім не розмовляють однією мовою? Давайте по порядку.

ОСНОВНІ КРИТЕРІЇ ВИБОРУ АНГЛОМОВНОГО ВЕДУЧОГО НА ВЕСІЛЛЯ

Англомовний ведучий на весілля у Києві – це професіонал, шо розуміє різницю між класичним весіллям та міжнародним. Динаміка урочистостей, особливості культур та менталітетів. Здивувати гостей не означає шокувати. Прописуючи сценарій виїзної церемонії та свята загалом, важливо враховувати інтереси та переваги тих, для кого це свято.

Основні критерії при виборі – це однозначне вміння вести та тримати інтерес! Ні, не англійська, відмінне знання мови не є критерієм, це базова умова. Створити цікаве наповнення, створити момент та у потрібний момент бути непомітним. Навчити говорити для ведучого це добре, ще краще, навчитися мовчати!

Однозначно до критеріїв вибору ми віднесемо: охайний зовнішній вигляд, приємний тембр голосу, комунікація під час підготовки та інші людські якості, які будуть для вас важливими. Інстаграм ведучого давно став його візиткою і може бути корисним для молодят, так що заходьте в гості.

Якщо ввести в Google запит англомовний ведучий відео, напевно знайдемо промо ведучих з вже проведених свят. Не вважаю, що даний варіант знайомства з кандидатом має бути вирішальним, тому що швидше за все відео з монтажем, це свято людей про які ми нічого не знаємо (що для них смішно, актуально та цікаво) і будувати своє враження на цьому не рекомендую. За наявності весільної виїзної церемонії, обговоріть з провідним її формат, настрої та окремий сценарій того, як має відбутися Ваша весільна церемонія. Більш зворушлива з історією вашого знайомства та деталями розвитку стосунків або з гумором та драйвом, яка змусить усміхатися, плакати та танцювати одночасно. Англомовний ведучий виїзної церемонії неодмінно задасть правильний старт вашої урочистості.

АНГЛОМОВНИЙ ВЕДУЧИЙ В КИЄВІ ЦІНИ ТА УМОВИ

Основні фактори формування вартості:
– Дата свята (сезон);
– місце проведення (місто, країна);
– Необхідність проведення весільної виїзної церемонії;
– Час та логістика;
— наявність та відсутність виїзної церемонії та ін.

Вище вказані основні фактори, проте через велику варіативність і немає єдиної вартості. Середня ціна послуг англомовного ведучого в Києві 1000 – 1500 $. Ціни на послуги медійного англомовного ведучого3500-5000 $. Так, людина з екрану ТБ, однозначно обійдеться дорожче за професіонала весільної індустрії, а умови його райдера (умов проїзду та перебування) може вибагливіше. Так само, слід пам’ятати, що англомовний тамада на весілля у Києві це ваш місток для того, щоб об’єднати 2 родини і допомогти їм перезнайомитися. Кожна зі сторін без проблем зможе звернутися до ведучого та вирішити своє питання.

Ще одним фактором може стати відгуки весільних агенцій про ведучого. Професіонали завжди будуть на слуху та агенції без проблем зможуть підказати хто з ведучих більше підходитиме для вашого свята.
Дуже сподіваюся, що вищезгадані рекомендації допоможуть вам вибрати англомовного ведучого гідного вашого свята.

Публикации