ВЕСІЛЛЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ! РЕЄСТРАЦІЯ ШЛЮБУ ОНЛАЙН!

весілля під час війни

ВЕСІЛЛЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ! РЕЄСТРАЦІЯ ШЛЮБУ ОНЛАЙН!

ВЕСІЛЛЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ – ЩО ВАРТО ЗНАТИ? Не буде довгих вступних слів і підводом, не буде і тексту про “Як було раніше”. Нова реальність і новий світ. Саме тому, сьогодні поспішаємо поділитися думками, порадами та корисностями, що маємо за ці роки. По-перше вітаємо Вас з рішенням про наміри на створення сімейного союзу. З огляду на історію, весілля були у самі різні, там самі не прості часи людства. Жити своє життя, бути його головними героями, саме такий свідомий вибір зробили пари у 2022 і 2023 році.

2022 рік і весілля які проходили під час війни

Весілля були не стільки звичним дійством святкувань, а скільки можливістю молодят розписатися та зібрати родину за вечерею. Мова не йшла про кВт звуку та великі сцени. Мода продиктована умовами і часом привела нас до тренду камерних весіль. Камерні весілля – це святкування у невеликому колі рідних, без зайвого галасу та черги з артистів. Тут же зʼявляється тренд на актуальні подарунки.
Подарунки на весілля під час війни:
– свічки;
– павербанки;
– ecoFlow;
– талони на палиов;
– паливо в каністрах;
– каністра;
– генератори та багато іншого.

Жодна родинна зустріч не проходить без подяки Зброєним Силам України, та зборів на їх підтримку. Навіть у таком не великому колі, серед рідних і близьких, питання НАВІЩО ПОТРІБЕН ВЕДУЧИЙ не виникало.

Весілля в 2023 році

Життя продовжується, а з ними і створення родин. В 2023 році, кількість весіль стала в рази більшою. Пари що вимушені були переносити свої плани, там молодята, які тільки прийшли до свого рішення почали бронювати локації і весілля в пн стали вже не дивиною, а звичайною справою. Хтось повернувся з-за кордону, хтось тільки знайшов один одного, у когось було звільнення на кілька днів з фронту, головне всіх цих людей поєднувало кохання тих, хто на них чекав.

У 2023 році ми провели найбільшу кількість весіль для військових, де серед гостей, були також військові. Для людей була справжня радість опинитися тут і зараз, у нормальному житті, житті де є місце обіймам і посмішці, коханню та сміху.

ЩО ВАРТО ЗНАТИ?
Весілля мають місце бути, але важливо враховувати часи, коли Ви їх плануєте! Одним з новаторством у реєстрації шлюбів – є можливість проведення їх онлайн. Саме такий анонс зробило МЦТ України. Мова іде не просто про подачу онлайн заявки в ДІЯ для реєстрації шлюбу, а повноцінний розпис представником держ установи. Формат відео реєстрації, коли закохані знаходять в різних містах чи країнах. Звісно, такий формат є зручним в умовах невизначеності і допомагає молодятам створити родину. Адміністративний збір за подачу заяви на реєстрацію, складає 0,85 коп. Більше детально інформація на офіційному сайті ДІЯ

ПРО ЩО ВАРТО ПОДУМАТИ?
Безпека. Цей пункт буде на першому місце, адже ми знаходимося в умовах невизначеності і безпека зайвою точно не буде. Ми рекомендуємо індивідуальну відповідальність і у випадках повітряної тривоги переходити у найближче укриття. Так, рішення що робити і як продовжити, ми теж напрацювали.

Ми віримо у нашу перемогу і в день, коли ранок настане добрим! Ми зможемо обирати у яких країнах Європи відпочивати чи святкувати, а як англомовний ведучий зможу в цьому допомогти. Бережіть себе, та свої коханих. Нехай справжніх українських родин стає більше, а майбутні покоління пишатимуться своїми батьками і своєю незалежною країною.

Публикации