ТОП 10 КОНЦЕПЦІЇ НА КОРПОРАТИВ ВІД ВЕДУЧОГО

концепції на корпоратив

Концепції на корпоратив, ТОП 10 ідей для його проведення

Компанії, що святкують різноманітні заходи, час від часу стикаються з проблематикою пошуку цікавих концепцій для свого: НОВОРІЧНОГО КОРПОРАТИВУ, Дня Народження компанії, календарних подій тощо.

В даному дописі мова піде саме про нові, цікаві тематики, концепції на корпоратив, адже саме цей запит виникає під час організації новорічного заходу.

І так, ми вирішили поділитися з Вами 10-ма концепціями на Новорічний корпоратив.

  Гострі картузи корпоратив

 1. Гострі Картузи – з перших хвилин ми переміщаємося в США 20-х років. Музика, фотозони, правильна локація, поєднання стилю і атмосфери ведуть нас досамого Містера Шелбі, який приготував для нас нову історію.
 2. ідеї вечірка в стилі рок

 3. RockthisParty – вечірка в стилі улюбленого РОК фестивалю і хітів Рок музики. Дрескод, тематичний декор, достатній сценічний простір і її величність музика.
 4. концепції на корпоратив

 5. MusicTimeMachine – мандруємо разом улюбленими хітами від 90-х до сьогодні. Данна концепція відкриває повний музичний горизонт, оскільки ми почуємо пісні від VillagePeople – Y.M.C.A, трохи згодом доєднається CrazyTown зі своїм хітом, а на зміну прийдуть сучасні ритми.
 6. концепції на корпоратив

 7. Whose Line is It Anyway? Американське гумористичне шоу, яке дослівно перекладається… Простіше кажучи, вечір гумору, StandUp, де окрім улюблених зірок, ми пропонуємо почути саме ваших колег, адже хто як не вони, знають про актуальне.
 8. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ЯК ПРОВЕСТИ ОНЛАЙН КОРПОРАТИВ

  концепції на корпоратив

 9. Erkul Puaro – навколо світ менше ніж за 80 днів. Так, наша мандрівка триватиме рівно один вечір, але родзинкою буде саме сцена і зала. Оскільки кожного разу, відвідуючи нову країну, наша сцена буде рухатися як планета, а зала трансформуватися.
 10. ідеї і концепції на корпоратив

 11. Гра в Кальмара – але в пн. все одно виходити на роботу. Командні завдання, азарт, динаміка і мотивація. Це якщо коротко, про пережиті емоції учасників з уже проведених вечірок у даній тематиці.
 12. корпоратив в стилі штучного інтелекту

 13. Аі World – тут буде пряма мова, саме від мене «так, я не пишу дописи, тільки переглядаю і вношу правки. Особисто я, обожню цю тематика. Вона не для всіх, але у випадку, коли ваша команда відкрита до всього нового, то це просто бенгер», кінець прямої мови ))
 14. корпоратив в стилі late night show

 15. LateNightShow – знову могла бути пряма мова, але я сподіваюсь ви слідкуєте за моїм інста, і знаєте любов до цієї концепції. Інтерактивні ігри, спеціальні гості, там величезна кількість позитивних емоцій в залі.
 16. ідеї на корпоратив

 17. ITLegends – дана концепція для була розроблена саме через те, що ми доволі часто працюємо з ITсектором. Концепція побудована на лідерах галузі, та обертається навколо їх досягнень і тому шляху, що був подоланий.
 18. ідеї концепції на корпоратив

 19. Українцем бути модно. Концепт без шароварщини, а саме про сучасну Україну її музику, культури і досягнення

Ось така у нас вийшла 10-ка концепцій для Новорічного корпоративу

, сподіваємось були корисні. Лайк, підписка, дзвоник не потрібні )) А от допомогти реалізувати будь-яку з вище зазначених, або створити нову, завжди будем раді. Ваш ведучий на корпоратив Олексій Скрименко

Публикации