Teambuilding online. Тимбілдинг онлайн

Тимбілдинг онлайн для працівників і колег по всьому світу. Замовити онлайн копроратив з будь-якої точки світу.

Ідеї та варіанти проведення онлайн тимбілдингу.
Певна річ, все залежить від попереднього досвіду, вподобань та кількості учасників. Чи був у Вас уже досвід онлайн заходу і який результат. Що сподобалось і яка тривалість глядацької аудиторії?! Залежно від цього можна буде розробити часовий план, який відповідатиме вашому запиту.

онлайн тимбілдинг
1. Онлайн тимбілдинг в стилі Мафія.
Популярна гра, з можливістю ведення турнірної таблиці. Рольових сценаріїв з легендами. Переміщення між кімнатами, та змагання за чемпіонство.

Рекомендована тривалість до 2х годин. В завершенні нагорода найкращих.

2. Майстер класи онлайн
Окремий вид тимбілдингу, яки дозволяю працівникам освоїти нові навички в гончарстві, кулінарії, життєвих лайвхаках, коктейлях та багато іношого.

3. Квест онлайн
Рольова квесторія, яка занурить вашу команду у пошик незвичних рішень та загадок. Залежно від обранного сценарію квесту, перед учасниками стане завдання командної роботи та вирішення ряду не простих, але цікавих задач. Тривалість рольового сценарію до 2х годин. Можливий формат командного змагання.

4. Командні Квізи онлайн
Формат від 5 – 5000 учасників, який дозволить зробити командні змагання та налагодити комунікацію в середені компанії. 5 ріщзноманітних раунді на логіку, увагу, швидкусіть і ерудицію. Тривалість гри від 1,5 -3 годин.
онлайн корпоратив
5. Гра 100 до 1 онлайн
Аналог ТВ проєкту, що полюбився нашим учасникам, своє легкістю і впізнаваністю. Рекомандована тривалість 60-90 хв. Рекомендована кількість учаснииків до 40 гостей.

6. Що? Де? Коли? онлайн формат

7. Гучне питання!

8. Імпровізація

9. Не Слабка Ланка.

10. Віртуальна Квест кімната
(керуй живим персонажем у реальному часі)

11. Україна має талант

12. Доброго вечора ми з України

Замовити ведучого на онлайн корпоратив на День Народження компанії, або на Новий рік без обмежень на переносів дат. Ми з Вами, навіть за умов відключення світла та інтернету. Маємо доступ до резервних ліній живлення, інтернету та бомбосховищ з можливістю безпечної трансляції.

Публикации